METINIAI MOKYKLOS UŽDAVINIAI

1.     Pamokose efektyviai taikyti  įvairias mokymosi formas ir būdus, kelti mokinių mokymosi motyvaciją, derinant individualų, grupinį ir visos klasės mokymą(-si).

2.     Ugdymo(-si) procese bei kitoje mokyklos veikloje veiksmingai taikyti formalųjį ir neformalųjį mokinių vertinimą, mokyti objektyviai įsivertinti, formuoti teigiamą požiūrį į savo pasiekimus bei asmeninę pažangą.

2017- 2018 M. M. 5 DIENŲ  SKIRTŲ PAŽINTINEI, MENINEI, KULTŪRINEI, SPORTINEI IR KITAI VEIKLAI ORGANIZUOTI PLANAS- GRAFIKAS

Eil.

Nr.

Priemonė

Atsakingi vykdytojai

Veikla

1.

Mokslo metų pradžios šventė - Rugsėjo 1-oji

Rugsėjo 01d.

R. Kiburienė

Mokiniai ir jų tėvai supažindinami su mokyklos veikla, tvarka, taisyklėmis, naujų mokslo metų uždaviniais.

1-4 klasėse vyksta pirmoji pamoka.

2.

Kalėdų eglutės šventė

Gruodžio mėn.

I. Veikšrienė,

D. pavaduotoja,

klasių auklėtojos

Mokiniai puoselėja savo krašto papročius ir tradicijas, mokosi švęsti šventes, tobulina ir gilina sceninius įgūdžius

3.

Kaziuko mugė

Kovo mėn.

Direktorius,

D. pavaduotoja,

klasių auklėtojos

Mokiniai supažindinami su lietuvių liaudies amatais, mokomi juos atlikti praktiškai, gilina kūrybinius gebėjimus

4.

Klasės ekskursija

Mokslo metų eigoje

Klasių auklėtojos

Mokiniai gilina savo kultūrines, pažintines žinias, mokosi tinkamai elgtis viešose vietose.

5.

Mokslo metų pabaigos šventė

Gegužės 31d.

R. Kiburienė

Mokiniai mokomi ir įgyja sceninės ir kūrybinės patirties, geba sukurti šventinę aplinką sau ir kitiems.

1-4 klasių mokinių pasiekimų vertinimo tvarka:

Skaityti čia: Pradinių klasių mokinių pasiekimų vertinimo tvarka.docx

Mokinių taisyklės:

Skaityti čia: Mokinių taisyklės.docx

Mokyklinės uniformos dėvėjimo taisyklės:

● uniforma dėvima kiekvieną dieną visus mokslo metus;

● uniformą būtina dėvėti per šventes, konkursus, viktorinas, atstovaujant mokyklą už jos ribų kitose įstaigose, oficialiuose renginiuose;

● mokiniai privalo dėvėti tvarkingą, mokyklos patvirtintą uniformą;

● rekomenduojame uniformos vidinę pusę paženklinti savininko vardu;

● be uniformos mokinys į mokyklą gali atvykti akcijų, išvykų, ekskursijų bei kitų, su mokytojais suderintų, renginių metu;

● klasės auklėtoja kontroliuoja, ar mokinys dėvi uniformą.

Mokyklinės uniformos dėvėjimo tvarka:

Privaloma kasdien:

Mergaitėms

Berniukams

Languotas sarafanas su mokyklos emblema, vienspalvė palaidinė (golfas).

Tamsiai mėlynas megztinis (džemperis) su mokyklos emblema, tamsios kelnės (džinsai).

Šventinėmis dienomis:

Mergaitėms

Berniukams

Languotas sarafanas su mokyklos emblema, balta palaidinė, baltos ar kūno spalvos pėdkelnės, bateliai.

Tamsiai mėlynas megztinis (džemperis) su mokyklos emblema, balti marškiniai, tamsios kostiuminės kelnės, tamsūs batai.

Bendrosios nuostatos:

● Mokyklinė  uniforma privaloma:

2014-2015 m. m.  – 1-2 kl. mokiniams,

2015-2016 m. m. –  1-2-3 kl. mokiniams,

2016-2017 m. m. – 1-2-3-4 kl. mokiniams;

● 3-4 kl. mokiniai, kurie turi uniformą, privalo ją dėvėti  (kol  baigs pradinę mokyklą);

● mokiniai, kurie neturi uniformų, į mokyklą gali ateiti tik dėvintys švarius, tvarkingus, išlygintus drabužius;

● į mokyklą negalima eiti apsirengus:

sportiniu kostiumu ar sportinėmis kelnėmis,

netvarkingais, nešvariais drabužiais,

sportiniais batais, kurie skirti kūno kultūros pamokoms;

● šios mokyklinės uniformos dėvėjimo taisyklės priimtos mokyklos tarybos ir įsigalioja

nuo 2015 m. vasario 6d.

Grįžti į pradinį tinklapį >